Our stories

Tartu koolidevahelised teatejooksu võistlused 29. December maris


26. septembril toimusid Tartu koolide vahelised teatejooksude võistlused, meie õpilaste tulemused olid järgmised:

Pendelteatejooks I koht 
Võistkonda kuulusid: Mariana Kübe, Johanna Nurk, Kirtty Magnus, Liisbet Sugasep, Iris Miilaste, Kirke Tšikanov, Gertrud Ansip, Stella Maria Pärli, Helerin Hansman, Maria Tars, Egert Naruson, Cardo Risto Heinakroon, Oskar Põldmaa, Artur Okružko, Andreas Käärik, Rode Raja, Kristofer Robin Lai, Ron-Aran Paju, Chris Laaneloog, Otto Põllumaa, Annabel Kallo.

4x400m jooksus II koht
Võistkonda kuulusid: Cardo Risto Heinakroon, Otto Põllumaa, Kristofer Robin Lai, Egert Naruson.

4x400 m jooksus III koht
Kirtti Magnus, Gertrud Ansip, Liisbet Sugasep, Maria Tars.

Palju õnne õpilastele ja aitäh kehalise kasvatuse õpetajatele Eve Seedre, Peeter Koorep ja Rain Ruuder.

26. septembril toimusid Tartu koolide vahelised teatejooksude võistlused, meie õpilaste tulemused olid järgmised:

Pendelteatejooks I koht 
Võistkonda kuulusid: Mariana Kübe, Johanna Nurk, Kirtty Magnus, Liisbet Sugasep, Iris Miilaste, Kirke Tšikanov, Gertrud Ansip, Stella Maria Pärli, Helerin Hansman, Maria Tars, Egert Naruson, Cardo Risto Heinakroon, Oskar Põldmaa, Artur Okružko, Andreas Käärik, Rode Raja, Kristofer Robin Lai, Ron-Aran Paju, Chris Laaneloog, Otto Põllumaa, Annabel Kallo.

4x400m jooksus II koht
Võistkonda kuulusid: Cardo Risto Heinakroon, Otto Põllumaa, Kristofer Robin Lai, Egert Naruson.

4x400 m jooksus III koht
Kirtti Magnus, Gertrud Ansip, Liisbet Sugasep, Maria Tars.

Palju õnne õpilastele ja aitäh kehalise kasvatuse õpetajatele Eve Seedre, Peeter Koorep ja Rain Ruuder.