Our stories

Prantsuse keele vabariiklik olümpiaad 08. April maris


6. ja 7. aprillil toimus interneti keskkonnas prantsuse keele gümnaasiumi B-keele ja C-keele vabariiklik olümpiaad, kus meie kooli õpilane Markus Olaf Merioja 11.a klassist saavutas 18 õpilase konkurentsis 7. koha. Tuleb veel mainida, et Markus oli 11. klasside konkurentsis teisel kohal. Selline tulemus tagab ka Tartu ja Tallinna Ülikooli vastuvõtu eritingimustel.

Tublisti esines ka teist aastat järjest vabariiklikus voorus Katharina Agejeva 11. a klassist, kes saavutas 15. koha. 

6. ja 7. aprillil toimus interneti keskkonnas prantsuse keele gümnaasiumi B-keele ja C-keele vabariiklik olümpiaad, kus meie kooli õpilane Markus Olaf Merioja 11.a klassist saavutas 18 õpilase konkurentsis 7. koha. Tuleb veel mainida, et Markus oli 11. klasside konkurentsis teisel kohal. Selline tulemus tagab ka Tartu ja Tallinna Ülikooli vastuvõtu eritingimustel.

Tublisti esines ka teist aastat järjest vabariiklikus voorus Katharina Agejeva 11. a klassist, kes saavutas 15. koha.