Our stories

Tartu koolidevaheline jalgpall II koht (neiud) 29. December maris


Tartu koolidevahelises jalgpallimeistrivõtistlustel saavutasi meie kooli neiud tubli II koha. Võistkonda kuulusid: Rebeca Munoz Rubiales, Eva Matilda Utsal, Kertli Lillemets, Johanna Nurk, Annabel Kallo, Merily Jüris, Kirsika Kõiv, Taisi-Kadi Tokman, Elis Ojala, Liisbet Sugasep, Kirke Tšikanov, Elza Lutt, Diana Vene, Getter Lizbeth Kekkonen, Liisi Puusepp, Kadi Sepp, Liisi Puusepp.

Palju õnne tüdrukutele ja aitäh kehalise kasvatuse õpetajatele Eve Seedre, Peeter Koorep ja Rain Ruuder.

Tartu koolidevahelises jalgpallimeistrivõtistlustel saavutasi meie kooli neiud tubli II koha. Võistkonda kuulusid: Rebeca Munoz Rubiales, Eva Matilda Utsal, Kertli Lillemets, Johanna Nurk, Annabel Kallo, Merily Jüris, Kirsika Kõiv, Taisi-Kadi Tokman, Elis Ojala, Liisbet Sugasep, Kirke Tšikanov, Elza Lutt, Diana Vene, Getter Lizbeth Kekkonen, Liisi Puusepp, Kadi Sepp, Liisi Puusepp.

Palju õnne tüdrukutele ja aitäh kehalise kasvatuse õpetajatele Eve Seedre, Peeter Koorep ja Rain Ruuder.