Meie lood

Tartu koolidevahelistel teatejooksude päev 29. september maris


Tartu koolidevahelistel teatejooksude päeval saavutasid meie õpilased II koha. Võistkonda kuulusid: Kätriin Kivimets, Karolin Pärn, Kamilla Samson, Anna Gladkova, Kätlin Eddor, Anna Rosenthal, Karen Kann, Iris Vilba, Elis Gertrud Laansoo, Geiri Kuusik, Annabel Padjus, Estin Metspalu, Tannar Maasing, Marten Rives, Andero Antsov, Harry Pihlik, Keio Essa, Rico Tatomir, Kent Konšarov, Robin Markus Siniväli, Kristofer Vaarak, Algis Auman, Ilja Parmenenkov.

Aitäh kehalise kasvatuse õpetajad Eve Seedre, Jorgen Jukk ja Peeter Koorep.

 

Tartu koolidevahelistel teatejooksude päeval saavutasid meie õpilased II koha. Võistkonda kuulusid: Kätriin Kivimets, Karolin Pärn, Kamilla Samson, Anna Gladkova, Kätlin Eddor, Anna Rosenthal, Karen Kann, Iris Vilba, Elis Gertrud Laansoo, Geiri Kuusik, Annabel Padjus, Estin Metspalu, Tannar Maasing, Marten Rives, Andero Antsov, Harry Pihlik, Keio Essa, Rico Tatomir, Kent Konšarov, Robin Markus Siniväli, Kristofer Vaarak, Algis Auman, Ilja Parmenenkov.

Aitäh kehalise kasvatuse õpetajad Eve Seedre, Jorgen Jukk ja Peeter Koorep.