Uudised

Meie meedia- ja filmimooduli õpilasi saatis edu "Noore filmitegija" stipendiumikonkursil 10. veebruar riho


Pimedate Ööde filmifestivali ning noorte- ja lastefilmide festivali Just Film algatatud stipendiumikonkursil pälvisid stipendiumi näol tunnustuse kolm meie kooli meedia- ja filmimooduli õpilast: Ainar Vau (11.a) ja Liisbeth Laiv (11.f)  stsenaariumiga "Üllatus" ning Rasmus Allik (12.b) stsenaariumiga “Ristseliti kinni".

IV vooru tulemuste kohta saab täpsemalt lugeda Just Filmi kodulehelt.

Soovime noortele filmitegijatele põnevaid võttepäevi.

Pimedate Ööde filmifestivali ning noorte- ja lastefilmide festivali Just Film algatatud stipendiumikonkursil pälvisid stipendiumi näol tunnustuse kolm meie kooli meedia- ja filmimooduli õpilast: Ainar Vau (11.a) ja Liisbeth Laiv (11.f)  stsenaariumiga "Üllatus" ning Rasmus Allik (12.b) stsenaariumiga “Ristseliti kinni".

IV vooru tulemuste kohta saab täpsemalt lugeda Just Filmi kodulehelt.

Soovime noortele filmitegijatele põnevaid võttepäevi.