Peahoone

Üldinfo
  • Kaunase pst 70

  • E-N 08.00-16.00; R 9.00-14.00. Koolimaja on avatud õpilastele ja töötajatele. Muud külastused eelneva kokkuleppe alusel.

Parkimine

Parkimine toimub koolimajas ees olevas parklas ja lubadega koolimaja taga asuvas parklas.

Transport

Kooli lähedal on Tartu linnaliinide busside peatused Annelinna Gümnaasium suunaga Jaama tänav, Annelinna Gümnaasium Kalda tee suunas.
Linnaliinide sõiduplaanid http://www.tartu.peatus.ee

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Klassijuhatajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Merike Kaste

Direktor
+372 520 4293
merike.kaste@kjpg.tartu.ee


Ülle Talts

Õppejuht
+372 746 1737
ylle.talts@kjpg.tartu.ee


Anna-Liisa Blaubrük

Õppekvaliteedi juht
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Aleksei Paukson

Haldusjuht
aleksei.paukson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A106


Maris Kuiv

Õppekoordinaator
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Riho Rosin

Projektijuht-infojuht
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205

Õpetajad (48)

Laire Kannel

Matemaatika
laire.kannel@kjpg.tartu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.20-15.45
R 9.00-10.00 (distantsilt)

Eneli Saar

Eesti keel
Kirjandus
eneli.saar@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A201

Vastuvõtuaeg:

K 14.25-15.25

Anneli Jõgioja

Eesti keel
anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Ants Aader

Bioloogia
ants.aader@kjpg.tartu.ee


Kadri Ottenson

Eesti keel
Kirjandus
kadri.ottenson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A216

Vastuvõtuaeg:

T 8.25 12b klass; T 14.25 10ab klass; N 11g klass; kokkuleppel
R 10.00-10.30 (distantsilt) / kokkuleppel

Anneli Heinmaa

Eesti keel
Kirjandus
anneli.heinmaa@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A215


Katrin Ennok

Geograafia
katrin.ennok@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A114

Vastuvõtuaeg:

T 14.15-15.30
R 8.00 - 8.45 (distantsilt)

Natalja Golubenko

Vene keel
natalja.golubenko@kjpg.tartu.ee

Vastuvõtuaeg:

T-K kell 13.15.-14.15.

Mare Hellenurm

Inglise keel
mare.hellenurm@kjpg.tartu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-T alates 14.25
R 13.00-14.00 (distantsilt)

Kari Hinnov

Füüsika
kari.hinnov@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A310

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel (vahetundidel)

Ellen Hõim

Kunst
ellen.hoim@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B208


Jüri Jekimov

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
juri.jekimov@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A107


Piia Jullinen

Ajalugu
piia.jullinen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A109

Vastuvõtuaeg:

T 13.15-14.00; K 15.25-16.10
R 10.00 - 11.00 (distantsilt)

Edda Kaimre

Inglise keel
edda.kaimre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B201

Vastuvõtuaeg:

N 14.30-16.00
R 12.00-13.00 (distantsilt)

Leelo Kaskmann

Inglise keel
leelo.kaskmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B205

Vastuvõtuaeg:

T alates 14.30
R 12.00 - 13.00 (distantsilt)

Alo Kivilo

Keemia
alo.kivilo@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A302

Vastuvõtuaeg:

T 15:30-16:30
R 9.00 - 10.00 (distantsilt)

Peeter Koorep

Kehaline kasvatus
peeter.koorep@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Imbi Koppel

Matemaatika
imbi.koppel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A403

Vastuvõtuaeg:

K 14.20-15.20
R 9.00-10.00 (distantsilt)

Maie Kotka

Psühholoogia
maie.kotka@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A215


Maris Kuiv

Uurimistöö alused
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A105

Vastuvõtuaeg:

K 14.25 - 15.25
R 9.00-10.00 (distantsilt)

Silja Kukk

Saksa keel
silja.kukk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B304


Sirje Lillelaid

Inglise keel

sirje.lillelaid@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B204


Valle Morel

Füüsika
Matemaatika
valle.morel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A312

Vastuvõtuaeg:

T 14.15-15.30
R 8.00-9.00 (distantsilt)

Aleksei Paukson

Maailma religioonid. Ärieetika
aleksei.paukson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A201


Urmas Persidski

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
urmas.persidski@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.25-15.25
R, kell 11.00-12.00 (distantsilt)

Helin Reimets

Matemaatika
helin.reimets@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A405

Vastuvõtuaeg:

E, 15.35 - 16.35
R, kell 9.00 - 10.00 (distantsilt)

Karina Reinmann

Inglise keel
karina.reinmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B206


Riho Rosin

Meedia ja filmikunst
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Rain Ruuder

Kehaline kasvatus
rain.ruuder@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Eve Seedre

Kehaline kasvatus
eve.seedre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Natalja Stanevitš

Vene keel
natalja.stanevits@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B301

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 1. tund ja alates kell 14.20
R. 10. kl.12.-12.40; 11.kl. 12.45-13.25 (distantsilt)

Tiina Sõber

Bioloogia
tiina.sober@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A313

Vastuvõtuaeg:

E 14.25-16.00
R 9.00 - 10.00 (distantsilt)

Hele-Riin Talk

Hispaania keel
Inglise keel
Prantsuse keel
heleriin.talk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B303


Eliseta Talviste

Inglise keel
eliseta.talviste@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B307

Vastuvõtuaeg:

E-N vahetundide ajal
R 9:00-10:00 (distantsilt)

Saima Tamm

Matemaatika
saima.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A410

Vastuvõtuaeg:

E alates kell 14.25

Tea Tamm

Inglise keel
tea.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B202


Estra Tõnisson

Inglise keel

estra.tonisson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B203


Hille Uustalu

Inglise keel

hille.uustalu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B305


Urve Parveots

Eesti keel
Kirjandus
urve.parveots@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval alates 14.25-st
Teisipäeval alates 14.25-st

Joonas Krüger

Eesti keel
Kirjandus
joonas.kryger@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A203

Vastuvõtuaeg:

K 14.30 - 16.00
R 10.00 - 12.00 / kokkuleppel (distantsilt)

Anna-Liisa Blaubrük

Inimeseõpetus

annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Helgi Muoni

Keemia

helgi.muoni@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A302


Alex Savolainen

Matemaatika

alex.savolainen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A201


Olga Bulatchik

Vene keel
olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B302

Vastuvõtuaeg:

E 14.15 - 16.00
R 12.00-12.40 (10.kl); 12.40-13.20 (11.kl) (distantsilt)

Mari Adamson

Muusika
mari.adamson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum C201

Vastuvõtuaeg:

T 14.25-15.25
R 14.00-15.00 (distantsil)

Andri Soone

Matemaatika
andri.soone@kjpg.tartu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Anne Mootse

Matemaatika
anne.mootse@kjpg.tartu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Silke Kachelmann

Saksa keel
silke.kachelmann@kjpg.tartu.ee

Klassijuhatajad (20)

Edda Kaimre

10a klassijuhataja
edda.kaimre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B201


Anna-Liisa Blaubrük

10b klassijuhataja
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Ülle Talts

10c klassijuhataja
ylle.talts@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A103


Eliseta Talviste

10d klassijuhataja
eliseta.talviste@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B307


Riho Rosin

10e klassijuhataja
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205


Imbi Koppel

10f klassijuhataja
imbi.koppel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A403


Mari Adamson

10g klassijuhataja
mari.adamson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum C201


Anneli Jõgioja

11a klassijuhataja
anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Tea Tamm

11b klassijuhataja
tea.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B202


Maris Kuiv

11c klassijuhataja
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Piia Jullinen

11d klassijuhataja
piia.jullinen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A109


Eve Seedre

11e klassijuhataja
eve.seedre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Joonas Krüger

11f klassijuhataja
joonas.kryger@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A406


Katrin Ennok

11g klassijuhataja
katrin.ennok@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A114


Hele-Riin Talk

12a klassijuhataja
heleriin.talk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B303


Hille Uustalu

12b klassijuhataja
hille.uustalu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B305


Olga Bulatchik

12c klassijuhataja
olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B302


Natalja Stanevitš

12d klassijuhataja
natalja.stanevits@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B301


Urmas Persidski

12e klassijuhataja
urmas.persidski@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117


Peeter Koorep

12f klassijuhataja
peeter.koorep@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus

Töötajad (8)

Kersti Kruus

Õpilasnõustaja
kersti.kruus@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A208


Mattias Merilai

Süsteemiadministraator

mattias.merilai@kjpg.tartu.ee


Arnold Milihhin

Süsteemiadministraator

arnold.milihhin@kjpg.tartu.ee


Heili Vinsapuu

Juhiabi-sekretär
heili.visnapuu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A101


Maie Kotka

Psühholoog
maie.kotka@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A214


Hele Saal

Raamatukogu juhataja
hele.saal@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A301


Nikolai Grigorjev

Remonditööline


Ülle Lokk

Valvur

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Peahoone

Üldinfo
  • Kaunase pst 70

  • E-N 08.00-16.00; R 9.00-14.00. Koolimaja on avatud õpilastele ja töötajatele. Muud külastused eelneva kokkuleppe alusel.

Kaart
Parkimine

Parkimine toimub koolimajas ees olevas parklas ja lubadega koolimaja taga asuvas parklas.

Transport

Kooli lähedal on Tartu linnaliinide busside peatused Annelinna Gümnaasium suunaga Jaama tänav, Annelinna Gümnaasium Kalda tee suunas.
Linnaliinide sõiduplaanid http://www.tartu.peatus.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.