Peahoone

Üldinfo
  • Kaunas pst 70

  • E-R 9.00-13.00

Parkimine

Parkimine toimub koolimajas ees olevas parklas ja lubadega koolimaja taga asuvas parklas.

Transport

Kooli lähedal on Tartu linnaliinide busside peatused Annelinna Gümnaasium suunaga Jaama tänav, Annelinna Gümnaasium Kalda tee suunas.
Linnaliinide sõiduplaanid http://www.tartu.peatus.ee

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Klassijuhatajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Merike Kaste

Direktor
+372 520 4293
merike.kaste@kjpg.tartu.ee


Ülle Talts

Õppejuht
+372 746 1737
ylle.talts@kjpg.tartu.ee


Anna-Liisa Blaubrük

Õpetaja
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Aleksei Paukson

Haldusjuht
aleksei.paukson@kjpg.tartu.ee


Maris Kuiv

Õppekoordinaator
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Riho Rosin

Projektijuht-infojuht
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205

Õpetajad (46)

Anneli Jõgioja

Eesti keel/Kirjandus
anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217

Vastuvõtuaeg:

T 13.00 (10. klass); N 14.30 ja 15.45

Ants Aader

Bioloogia
ants.aader@kjpg.tartu.ee


Kadri Ottenson

Eesti keel/Kirjandus
kadri.ottenson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A216


Anneli Heinmaa

Eesti keel/Kirjandus
anneli.heinmaa@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A215


Lisainformatsioon: 

Ruum A213


Anna-Liisa Blaubrük


annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Katrin Ennok

Geograafia
katrin.ennok@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A114


Natalja Golubenko

Vene keel

natalja.golubenko@kjpg.tartu.ee


Mare Hellenurm

Inglise keel

mare.hellenurm@kjpg.tartu.ee


Kari Hinnov

Füüsika
kari.hinnov@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A310

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel (vahetundidel)

Ellen Hõim

Kunst
ellen.hoim@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B208


Jüri Jekimov

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
juri.jekimov@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A107


Piia Jullinen

Ajalugu
piia.jullinen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A109


Edda Kaimre

Inglise keel

edda.kaimre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B201


Leelo Kaskmann

Inglise keel
leelo.kaskmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B205


Alo Kivilo

Keemia

alo.kivilo@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A302


Peeter Koorep

Kehaline kasvatus
peeter.koorep@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Imbi Koppel

Matemaatika
imbi.koppel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A403


Maie Kotka

Psühholoog
maie.kotka@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A215


Maris Kuiv

Uurimistöö alused
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A105

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Silja Kukk

Saksa keel
silja.kukk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B304


Sirje Lillelaid

Inglise keel

sirje.lillelaid@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B204


Valle Morel

Füüsika
Matemaatika
valle.morel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A312


Lisainformatsioon: 

Ruum A302


Lisainformatsioon: 

Ruum A201


Urmas Persidski

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
urmas.persidski@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117


Helin Reimets

Matemaatika
helin.reimets@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A405

Vastuvõtuaeg:

10. klass K 15.40
11. klass K 15.40
12. klass E 15.40

Karina Reinmann

Inglise keel
karina.reinmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B206


Lisainformatsioon: 

Ruum A205


Rain Ruuder

Kehaline kasvatus
rain.ruuder@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Eve Seedre

Kehaline kasvatus
eve.seedre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Natalja Stanevitš

Vene keel
natalja.stanevits@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B301


Tiina Sõber

Bioloogia
tiina.sober@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A313


Hele-Riin Talk

Inglise keel
Prantsuse keel
heleriin.talk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B303


Eliseta Talviste

Inglise keel
eliseta.talviste@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B307


Saima Tamm

Matemaatika
saima.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A410

Vastuvõtuaeg:

E alates kell 14.25

Tea Tamm

Inglise keel
tea.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B202


Estra Tõnisson

Inglise keel

estra.tonisson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B203


Hille Uustalu

Inglise keel

hille.uustalu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B305


Urve Parveots

Eesti keel/Kirjandus

urve.parveots@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117


Joonas Krüger

Eesti keel/Kirjandus
joonas.kruger@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A203


Anna-Liisa Blaubrük

Inimeseõpetus

annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Helgi Muoni

Keemia

helgi.muoni@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A302


Alex Savolainen

Matemaatika

alex.savolainen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A201


Olga Bulatchik

Vene keel

olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B302


Mari Adamson

Muusika

mari.adamson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum C201

Klassijuhatajad (19)

Anneli Jõgioja

10a klassijuhataja
anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Tea Tamm

10b klassijuhataja
tea.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B202


Maris Kuiv

10c klassijuhataja
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Piia Jullinen

10d klassijuhataja
piia.jullinen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A109


Eve Seedre

10e klassijuhataja
eve.seedre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Sandra Kremann

10f klassijuhataja
sandra.kreman@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A406


Katrin Ennok

10g klassijuhataja
katrin.ennok@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A114


Hele-Riin Talk

11a klassijuhataja
heleriin.talk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B303


Hille Uustalu

11b klassijuhataja
hille.uustalu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B305


Olga Bulatchik

11c klassijuhataja
olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B302


Natalja Stanevitš

11d klassijuhataja
natalja.stanevits@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B301


Urmas Persidski

11e klassijuhataja
urmas.persidski@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117


Peeter Koorep

11f klassijuhataja
peeter.koorep@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Imbi Koppel

12a klassijuhataja
imbi.koppel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A403


Anna-Liisa Blaubrük

12b klassijuhataja
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Ülle Talts

12c klassijuhataja
ylle.talts@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A103


Urve Parveots

12d klassijuhataja

Lisainformatsioon: 

Ruum A213


Riho Rosin

12e klassijuhataja
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205


Maie Kotka

12f klassijuhataja
maie.kotka@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A214

Töötajad (8)

Kersti Kruus

Õpilasnõustaja
kersti.kruus@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A406


Mattias Merilai

Süsteemiadministraator

mattias.merilai@kjpg.tartu.ee


Arnold Milihhin

Süsteemiadministraator

arnold.milihhin@kjpg.tartu.ee


Heili Vinsapuu

Juhiabi-sekretär

heili.visnapuu@kjpg.tartu.ee


Maie Kotka

Psühholoog
maie.kotka@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A214


Hele Saal

Raamatukogu juhataja
hele.saal@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A301


Nikolai Grigorjev

Remonditööline


Ülle Lokk

Valvur

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Peahoone

Üldinfo
  • Kaunas pst 70

  • E-R 9.00-13.00

Kaart
Parkimine

Parkimine toimub koolimajas ees olevas parklas ja lubadega koolimaja taga asuvas parklas.

Transport

Kooli lähedal on Tartu linnaliinide busside peatused Annelinna Gümnaasium suunaga Jaama tänav, Annelinna Gümnaasium Kalda tee suunas.
Linnaliinide sõiduplaanid http://www.tartu.peatus.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.