Uudised

Mälumängu “Inglise keelt kõnelevad maad” tulemused 29. november maris


Tartu noored mälumängurid näitasid oma teadmisi 9. korda toimunud maakondlikus mälumängus “Inglise keelt kõnelevad maad”.

Võidu tõid seekord koju  meie koolis 12. klassi õpilased Raili Kängsepp, Heleri Uiboaed, Tristan Mäeots ja Ainar Vau. 2. koht läks Miina Härma Gümnaasiumisse (võistkonnas Kaur Vadi, Kärt Rentel, Maribel Klais, Ats Johannes Kaup) ja 3. koht Tartu Jaan Poska Gümnaasiumisse (võistkonnas Luise Keller, Lisanna Saarnits, Robin Rämmer, Roosi Pehlak).

Suur tänu kõigile osalejatele ja juhendajatele! 

Tartu noored mälumängurid näitasid oma teadmisi 9. korda toimunud maakondlikus mälumängus “Inglise keelt kõnelevad maad”.

Võidu tõid seekord koju  meie koolis 12. klassi õpilased Raili Kängsepp, Heleri Uiboaed, Tristan Mäeots ja Ainar Vau. 2. koht läks Miina Härma Gümnaasiumisse (võistkonnas Kaur Vadi, Kärt Rentel, Maribel Klais, Ats Johannes Kaup) ja 3. koht Tartu Jaan Poska Gümnaasiumisse (võistkonnas Luise Keller, Lisanna Saarnits, Robin Rämmer, Roosi Pehlak).

Suur tänu kõigile osalejatele ja juhendajatele!