Peahoone

General information
  • Reg. kood 75038776 Kaunase pst 70

  • E-N 08.00-16.00; R 9.00-14.00. Koolimaja on avatud õpilastele ja töötajatele. Muud külastused eelneva kokkuleppe alusel.

Parking

Parkimine toimub koolimaja lähedal asuva jalgpallihalli ees olevas parklas. Koolimaja ees ja taga asuvas parklas saab parkida ainult lubadega.

Transportation

Kooli lähedal on Tartu linnaliinide busside peatused Annelinna Gümnaasium suunaga Jaama tänav, Annelinna Gümnaasium Kalda tee suunas.
Linnaliinide sõiduplaanid http://www.tartu.peatus.ee

Contact

Filter

All Management Teachers Klassijuhatajad Employees Meditsiiniõde Tugispetsialist

Job position
 
Management (6)

Merike Kaste

Director
+372 5204293
+372 7461783
merike.kaste@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A102


Ülle Talts

Õppejuht
+372 746 1737
ylle.talts@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A103


Anna-Liisa Blaubrük

Õppekvaliteedi juht
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Aleksei Paukson

Haldusjuht
+372 5010875
aleksei.paukson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A106


Maris Kuiv

Õppekoordinaator
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Riho Rosin

Projektijuht-infojuht
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205

Teachers (51)

Alex Savolainen

Mathematics
alex.savolainen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum C206


Silvi Tenjes

Kirjandus
Eesti keel
silvi.tenjes@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

A203


Jorgen Jukk

Riigikaitse
Kehaline kasvatus
jorgen.jukk@kjpg.tartu.ee


Mila Prevost-Viyra

testijad
mila.prevost-viyra@kjpg.tartu.ee


Svetlana Akeldina

Vene keel
svetlana.akeldina@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B303


Jaanika Kuusik

Kirjandus
Eesti keel
jaanika.kuusik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

A201


Karl Pütsepp

Kirjandus
Eesti keel
karl.pytsepp@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A206


Merike Voss

Inglise keel
merike.voss@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B307


Merike Pedaste

Muusika
merike.pedaste@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum C201


Kalli Kolberg

Hispaania keel
kalli.kolberg@kjpg.tartu.ee


Laire Kannel

Mathematics
laire.kannel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A411


Anne Mootse

Mathematics
anne.mootse@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A313


Anneli Jõgioja

Kirjandus
Eesti keel
anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Kadri Ottenson

Eesti keel
Kirjandus
kadri.ottenson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A216


Anneli Heinmaa

Eesti keel
Kirjandus
anneli.heinmaa@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A215


Katrin Ennok

Geograafia
katrin.ennok@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A114


Mare Hellenurm

Inglise keel
mare.hellenurm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B204


Kari Hinnov

Füüsika
kari.hinnov@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A310


Ellen Hõim

Kunst
ellen.hoim@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B208


Jüri Jekimov

History
Ühiskonnaõpetus
juri.jekimov@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A107


Piia Jullinen

History
piia.jullinen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A109


Edda Kaimre

Inglise keel
edda.kaimre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B201


Leelo Kaskmann

Inglise keel
leelo.kaskmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B205


Alo Kivilo

Keemia
alo.kivilo@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A302


Peeter Koorep

Kehaline kasvatus
peeter.koorep@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Imbi Koppel

Mathematics
imbi.koppel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A403


Maris Kuiv

Uurimistöö alused
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A105


Silja Kukk

Saksa keel
silja.kukk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkus


Sirje Lillelaid

Inglise keel
sirje.lillelaid@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B204


Valle Morel

Füüsika
valle.morel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A312


Aleksei Paukson

Maailma religioonid. Ärieetika
aleksei.paukson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A201


Urmas Persidski

Majandus
Ühiskonnaõpetus
History
urmas.persidski@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117


Helin Reimets

Mathematics
helin.reimets@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A405


Karina Reinmann

Inglise keel
karina.reinmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B206


Riho Rosin

Meedia ja filmikunst
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205


Rain Ruuder

Kehaline kasvatus
rain.ruuder@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Eve Seedre

Kehaline kasvatus
eve.seedre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Natalja Stanevitš

Vene keel
natalja.stanevits@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B301


Tiina Sõber

Bioloogia
tiina.sober@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A313


Hele-Riin Talk

testijad
Inglise keel
Hispaania keel
heleriin.talk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Eliseta Õun

Inglise keel
eliseta.oun@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Saima Tamm

Mathematics
saima.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A410


Tea Tamm

Inglise keel
tea.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B202


Estra Tõnisson

Inglise keel

estra.tonisson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B203


Hille Uustalu

Inglise keel
hille.uustalu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B305


Urve Parveots

Eesti keel
Kirjandus
urve.parveots@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Anna-Liisa Blaubrük

Inimeseõpetus
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Helgi Muoni

Keemia
helgi.muoni@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A302


Olga Bulatchik

Vene keel
olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B302


Mari Adamson

Muusika
mari.adamson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkus


Sigrid Parts

Saksa keel
sigrid.parts@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B304

Klassijuhatajad (22)

Edda Kaimre

10a klassijuhataja
edda.kaimre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B201


Anna-Liisa Blaubrük

10b klassijuhataja
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Alex Savolainen

10c klassijuhataja
alex.savolainen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum C206


Svetlana Akeldina

10d klassijuhataja
svetlana.akeldina@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B303


Riho Rosin

10e klassijuhataja
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205


Imbi Koppel

10f klassijuhataja
imbi.koppel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A403


Ilona Tatar-Tamm

10g klassijuhataja
ilona.tatratamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A300


Tea Tamm Natalja Stanevitš

10h klassijuhataja


Mare Hellenurm Hellenurm

11a klassijuhataja
mare.hellenurm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B204


Katrin Ruitlane-Rütli

11b klassijuhataja
katrin.ruitlane-rytli@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A202


Ülle Talts

11c klassijuhataja
ylle.talts@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A103


Piia Jullinen

11d klassijuhataja
piia.jullinen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A109


Eve Seedre

11e klassijuhataja
eve.seedre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Jorgen Jukk

11f klassijuhataja
jorgen.jukk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Maris Kuiv

11g klassijuhataja
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Anneli Jõgioja

12a klassijuhataja
anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Sigrid Parts

12b klassijuhataja
sigrid.parts@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

B304


Olga Bulatchik

History
olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B302


Hille Uustalu

12d klassijuhataja
hille.uustalu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B305


Urmas Persidski

12e klassijuhataja
urmas.persidski@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117


Peeter Koorep

12f klassijuhataja
peeter.koorep@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Karina Reinmann

12g klassijuhataja
karina.reinmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

B206

Employees (6)

Mattias Merilai

Süsteemiadministraator

mattias.merilai@kjpg.tartu.ee


Arnold Milihhin

Süsteemiadministraator

arnold.milihhin@kjpg.tartu.ee


Ingrid Hansar

Juhiabi-sekretär
ingrid.hansar@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A101


Ilona Tatar-Tamm

Raamatukogu juhataja
ilona.tatartamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A301


Nikolai Grigorjev

Remonditööline


Ülle Lokk

Valvur

Meditsiiniõde (1)

Katrin Ruitlane-Rütli

Meditsiiniõde
Töötajad
katrin.ruitlane-rytli@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A202

Reception time:

Õpilaste vastuvõtt E-N 8.00-16.00; R 8.00-12.00
Tugispetsialist (3)

Enely Lehtme

Psühholoog
enely.lehtme@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

A404

Reception time:

E-N kell 9.15- 14.30 ja vajadusel kokkuleppel.

Kerli Kaldmaa

Õpilasnõustaja
7461784
kerli.kaldmaa@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A208


Ene Raid

Psühholoog
ene.raid@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A214

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Peahoone

General information
  • Reg. kood 75038776 Kaunase pst 70

  • E-N 08.00-16.00; R 9.00-14.00. Koolimaja on avatud õpilastele ja töötajatele. Muud külastused eelneva kokkuleppe alusel.

Map
Parking

Parkimine toimub koolimaja lähedal asuva jalgpallihalli ees olevas parklas. Koolimaja ees ja taga asuvas parklas saab parkida ainult lubadega.

Transportation

Kooli lähedal on Tartu linnaliinide busside peatused Annelinna Gümnaasium suunaga Jaama tänav, Annelinna Gümnaasium Kalda tee suunas.
Linnaliinide sõiduplaanid http://www.tartu.peatus.ee

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.