Uudised

Tartu Rahu 100 tähistamine 11. veebruar maris


31.01 kuni 02.02 tähistati Tartus Tartu Rahu 100 aastapäeva erinevate sündmustega.

Reedel toimus Jaan Poska mälestusmärgi juures Tartu gümnasistide kõnekoosolek.
Laupäeval osalesid Tartu gümnaasiumite õpilased ERM-is Eesti diskol, kus kõlas 100 minutit viimase saja aasta parimat Eesti disko muusikat. Pärast pidu suundusid õpilased rongkäigugus erinavete riigi lippudega raekoja platis, kus toimus Musta Kasti lavastus.
Pühapäeval toimus pidulik kontsertaktus Vanemuises, kus osales riigikaitse õpetaja Tanel Meiel koos meie õpilastega.

31.01 kuni 02.02 tähistati Tartus Tartu Rahu 100 aastapäeva erinevate sündmustega.

Reedel toimus Jaan Poska mälestusmärgi juures Tartu gümnasistide kõnekoosolek.
Laupäeval osalesid Tartu gümnaasiumite õpilased ERM-is Eesti diskol, kus kõlas 100 minutit viimase saja aasta parimat Eesti disko muusikat. Pärast pidu suundusid õpilased rongkäigugus erinavete riigi lippudega raekoja platis, kus toimus Musta Kasti lavastus.
Pühapäeval toimus pidulik kontsertaktus Vanemuises, kus osales riigikaitse õpetaja Tanel Meiel koos meie õpilastega.