Uudised

Meie meedia- ja filmimooduli õpilasi saatis edu "Noore filmitegija" stipendiumikonkursil 25. august riho


Meedia- ja filmimooduli õpilased ei puhka ka suvel. Pimedate Ööde filmifestivali ning noorte- ja lastefilmide festivali Just Film algatatud stipendiumikonkursil pälvisid stipendiumi näol tunnustuse kaks meie kooli õpilast: Märt Järve stsenaariumiga "Ootamatu matk" ja Rander Arumägi stsenaariumiga "Tagurda". Soovime noortele filmitegijatele põnevaid võttepäevi.

Stipendiumikonkursi raames valminud filmid tulevad esitamisele novembrikuus Just Filmi festivalil.

Meedia- ja filmimooduli õpilased ei puhka ka suvel. Pimedate Ööde filmifestivali ning noorte- ja lastefilmide festivali Just Film algatatud stipendiumikonkursil pälvisid stipendiumi näol tunnustuse kaks meie kooli õpilast: Märt Järve stsenaariumiga "Ootamatu matk" ja Rander Arumägi stsenaariumiga "Tagurda". Soovime noortele filmitegijatele põnevaid võttepäevi.

Stipendiumikonkursi raames valminud filmid tulevad esitamisele novembrikuus Just Filmi festivalil.