Uudised

Giidipraktika reis Ida-Virumaale 14. oktoober maris


Oktoobri esimestel päevadel käisid meie kooli õpilased giidipraktika reisil Ida-Virumaal. Reisi eesmärgiks oli pakkuda õpilastele võimalus teha tutvust giiditööga ning tutvuda Eestimaa kaunite paikadega, mida mõni ehk ei olnud varem külastanud. Reisi mõlemad päevad olid pikad, aga samas sisutihedad. Tegime peatusi ilusates kohtades ning bussis rääkisid õpilased ka nendest paikadest, millest mööda sõitsime.

Esitlusi kuulsime nii inglise, vene kui ka saksa keeles. Mõni õpilane tutvustas oma vaatamisväärset paika lausa mitmes keeles. Kohtadest väärivad kindlasti märkimist Alatskivi loss, Kallaste, Mustvee ja Peipsi järv, Sillamäe, Valaste juga, Narva linn ning Kuremäe klooster. Pärast pikka ja informatiivset päeva reisil oli õpilastel võimalus näidata, mida nad päeva jooksul olid teada saanud ning pärast seda veeta aega Toila spa-hotelli basseinides ja saunades lõõgastudes.

Suur aitäh õpilastele, kes tutvustasid Eesti kauneid paiku ning õpetajatele, kes aitasid reisi korraldada.

Oktoobri esimestel päevadel käisid meie kooli õpilased giidipraktika reisil Ida-Virumaal. Reisi eesmärgiks oli pakkuda õpilastele võimalus teha tutvust giiditööga ning tutvuda Eestimaa kaunite paikadega, mida mõni ehk ei olnud varem külastanud. Reisi mõlemad päevad olid pikad, aga samas sisutihedad. Tegime peatusi ilusates kohtades ning bussis rääkisid õpilased ka nendest paikadest, millest mööda sõitsime.

Esitlusi kuulsime nii inglise, vene kui ka saksa keeles. Mõni õpilane tutvustas oma vaatamisväärset paika lausa mitmes keeles. Kohtadest väärivad kindlasti märkimist Alatskivi loss, Kallaste, Mustvee ja Peipsi järv, Sillamäe, Valaste juga, Narva linn ning Kuremäe klooster. Pärast pikka ja informatiivset päeva reisil oli õpilastel võimalus näidata, mida nad päeva jooksul olid teada saanud ning pärast seda veeta aega Toila spa-hotelli basseinides ja saunades lõõgastudes.

Suur aitäh õpilastele, kes tutvustasid Eesti kauneid paiku ning õpetajatele, kes aitasid reisi korraldada.