Our stories

Rahvusvahelisel kunsti-ja kirjandustööde konkurssi tunnustus meie õpilastele 18. May maris


Meie kooli 10.klassi õpilased Kaisa Koonik (10c), Maria Sokk(10c) ja Grete Kaio(10g) osalesid rahvusvahelisel kunsti-ja kirjandustööde konkursil International Art and Literary Contest: Masterpieces of Nobel Prize Winners for Literature: add some colour, give it your voice, kus võistlejatele oli ülesandeks antud illustreerida kujutava kunsti või kirjatööga mõnda Nobeli preemia võitnud autorit. Kaisa jõudis oma tööga Bob Dylani laulu “Gates of Eden” põhjal finalistide hulka.  Žürii poolt erilist äramärkimist leidsid Maria illustratsioon  Kazuo Ishiguro teosele ”Ära lase mul minna”  ja Grete lühijutt, mis oli inspreeritud William Goldingi "Kärbeste Jumalast". 

Täname ja tunnustame tublisid osavõtjaid!

Meie kooli 10.klassi õpilased Kaisa Koonik (10c), Maria Sokk(10c) ja Grete Kaio(10g) osalesid rahvusvahelisel kunsti-ja kirjandustööde konkursil International Art and Literary Contest: Masterpieces of Nobel Prize Winners for Literature: add some colour, give it your voice, kus võistlejatele oli ülesandeks antud illustreerida kujutava kunsti või kirjatööga mõnda Nobeli preemia võitnud autorit. Kaisa jõudis oma tööga Bob Dylani laulu “Gates of Eden” põhjal finalistide hulka.  Žürii poolt erilist äramärkimist leidsid Maria illustratsioon  Kazuo Ishiguro teosele ”Ära lase mul minna”  ja Grete lühijutt, mis oli inspreeritud William Goldingi "Kärbeste Jumalast". 

Täname ja tunnustame tublisid osavõtjaid!