Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
annab võimaluse teostada oma unistusi
EST

Õpetajad

Nimi Aine Kontakt
Olga Bulatchik vene  keel olga.bulatchik{at}kjpg.tartu.ee
Arma Eensalu psühholoogia arma.eensalu@kjpg.tartu.ee
Katrin Ennok geograafia katrin.ennok{at}kjpg.tartu.ee
Hannes Haljaste robootika hannes.haljaste{at}kjpg.tartu.ee
Anneli Heinmaa eesti keel anneli.heinmaa{at}kjpg.tartu.ee
Mare Hellenurm inglise keel mare.hellenurm{at}kjpg.tartu.ee
Kari Hinnov füüsika kari.hinnov{at}kjpg.tartu.ee
Ellen Hõim kunst ellen.hoim{at}kjpg.tartu.ee
Jüri Jekimov ajalugu jekimov{at}hotmail.com
Svetlana Jevstratova vene keel svetlana.jevstratova{at}kjpg.tartu.ee
Piia Jullinen ajalugu piia.jullinen{at}kjpg.tartu.ee
Anneli Jõgioja eesti keel anneli.jogioja{at}kjpg.tartu.ee
Silke Kachelmann saksa keel silke.kachelmann​{at}kjpg.tartu.ee
Edda Kaimre inglise keel edda.kaimre{at}kjpg.tartu.ee
Mart Kallaste matemaatika mart.kallaste{at}kjpg.tartu.ee
Leelo Kaskmann inglise keel leelo.kaskmann{at}kjpg.tartu.ee
Peeter Koorep kehaline kasvatus peeter.koorep{at}kjpg.tartu.ee
Imbi Koppel matemaatika imbi.koppel{at}kjpg.tartu.ee
Tiiu Laane keemia tiiu.laane{at}kjpg.tartu.ee
Toomas Liivamägi füüsika toomas.liivamagi{at}kjpg.tartu.ee
Sirje Lillelaid inglise keel sirje.lill{at}gmail.com
Helgi Muoni keemia helgi.muoni{at}kjpg.tartu.ee
Kadri Ottenson eesti keel kadri.ottenson{at}kjpg.tartu.ee​
Urve Parveots eesti keel urve.parveots{at}kjpg.tartu.ee
Urmas Persidski ajalugu urmas.persidski{at}kjpg.tartu.ee
Helin Reimets matemaatika helin.reimets{at}kjpg.tartu.ee
Karina Reinmann inglise keel karina.reinmann{at}kjpg.tartu.ee
Kadri Pihlar muusika kadri.pihlar{at}kjpg.tartu.ee
Rain Ruuder kehaline kasvatus rain.ruuder{at}kjpg.tartu.ee
Eve Seedre kehaline kasvatus eve.seedre{at}kjpg.tartu.ee
Natalja Stanevitš vene  keel natalja.stanevits{at}kjpg.tartu.ee
Tiina Sõber bioloogia tiina.sober{at}kjpg.tartu.ee
Hele-Riin Talk  prantsuse  ja hispaania keel heleriin.talk{at}kjpg.tartu.ee
Saima Tamm matemaatika saima.tamm{at}kjpg.tartu.ee
Tea Tamm inglise keel tea.tamm{at}kjpg.tartu.ee
Estra Tõnisson inglise keel estra.tonisson{at}kjpg.tartu.ee
Hille Uustalu inglise keel hille.uustalu{at}kjpg.tartu.ee
Eveli Vavrenjuk juriidika valikained eveli.vavrenjuk{at}kohus.ee


Viimati muudetud: 30.06.2017 10:17, Maris Kuiv
KONTAKTID
Kaunase puiestee 70 50706 Tartu
Telefon: +372 747 7077
E-post:  kool@kjpg.tartu.ee
Reg nr 75038776

Direktor +372 520 4293
Õppejuht +372 746 1737
Raamatukogu +372 746 1738
Med.õde +372 746 1738
Söökla +372 585 54542


Viimati muudetud: 16.08.2017 13:04, root
OTSEVIITED
Postkast


Viimati muudetud: 16.08.2017 13:05, root