Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
annab võimaluse teostada oma unistusi
EST

Õpetajad

Nimi Aine Kontakt
Ants Aader mat., füüs, robootika  
Olga Bulatchik vene  keel olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee
Katrin Ennok geograafia katrin.ennok@kjpg.tartu.ee
Natalja Golubenko vene keel natalja.golubenko@kjpg.tartu.ee
Anneli Heinmaa eesti keel anneli.heinmaa@kjpg.tartu.ee
Kari Hinnov füüsika kari.hinnov@kjpg.tartu.ee
Ellen Hõim kunst ellen.hoim@kjpg.tartu.ee
Jüri Jekimov ajalugu juri.jekimov@kjpg.tartu.ee
Piia Jullinen ajalugu piia.jullinen@kjpg.tartu.ee
Anneli Jõgioja eesti keel anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee
Silke Kachelmann saksa keel silke.kachelmann​@kjpg.tartu.ee
Edda Kaimre inglise keele edda.kaimre@kjpg.tartu.ee
Mart Kallaste matemaatika mart.kallaste@kjpg.tartu.ee​
Leelo Kaskmann inglise keel leelo.kaskmann@kjpg.tartu.ee
Alo Kivilo keemia alo.kivilo@kjpg.tartu.ee
Peeter Koorep kehaline kasvatus peeter.koorep@kjpg.tartu.ee​
Imbi Koppel matemaatika imbi.koppel@kjpg.tartu.ee​
Sirje Lillelaid inglise keel sirje.lillelaid@kjpg.tartu.ee​
Helgi Muoni keemia helgi.muoni@kjpg.tartu.ee
Kadri Ottenson eesti keel kadri.ottenson@kjpg.tartu.ee
Urve Parveots eesti keel urve.parveots@kjpg.tartu.ee
Urmas Persidski ajalugu urmas.persidski@kjpg.tartu.ee​
Helin Reimets matemaatika helin.reimets@kjpg.tartu.ee​
Karina Reinmann inglise keel karina.reinmann@kjpg.tartu.ee
Kadri Pihlar muusika kadri.pihlar@kjpg.tartu.ee​
Rain Ruuder kehaline kasvatus rain.ruuder@kjpg.tartu.ee
Eve Seedre kehaline kasvatus eve.seedre@kjpg.tartu.ee​
Natalja Stanevitš vene  keel natalja.stanevitš@kjpg.tartu.ee​
Tiina Sõber bioloogia tiina.sober@kjpg.tartu.ee
Hele-Riin Talk  prantsuse, hispaania heleriin.talk@kjpg.tartu.ee
Saima Tamm matemaatika saima.tamm@kjpg.tartu.ee​
Tea Tamm inglise keel tea.tamm@kjpg.tartu.ee​
Estra Tõnisson inglise keel estra.tonisson@kjpg.tartu.ee
Hille Uustalu inglise keel hille.uustalu@kjpg.tartu.ee
Eveli Vavrenjuk juriidika moodul eveli.vavrenjuk@kohus.ee


Viimati muudetud: 13.11.2018 14:17, Maris Kuiv
KONTAKTID
Kaunase puiestee 70 50706 Tartu
Telefon: +372 747 7077
E-post:  kool@kjpg.tartu.ee
Reg nr 75038776

Direktor +372 520 4293
Õppejuht +372 746 1737
Raamatukogu +372 746 1738
Med.õde +372 746 1738
Söökla +372 585 54542


Viimati muudetud: 16.08.2017 13:04, root
OTSEVIITED

Postkast
Stuudium
Tunniplaan

Lae alla Stuudiumi rakendus
  



Viimati muudetud: 13.01.2018 15:08, Maris Kuiv