Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
annab võimaluse teostada oma unistusi
EST

Õpetajad

Nimi Aine Kontakt
Ants Aader füüsika, robootika ants.aader[at]kjpg.tartu.ee
Olga Bulatchik vene  keel olga.bulatchik[at]kjpg.tartu.ee
Katrin Ennok geograafia katrin.ennok[at]kjpg.tartu.ee
Natalja Golubenko vene keel natalja.golubenko[at]kjpg.tartu.ee
Anneli Heinmaa eesti keel anneli.heinmaa[at]kjpg.tartu.ee
Kari Hinnov füüsika kari.hinnov[at]kjpg.tartu.ee
Ellen Hõim kunst ellen.hoim[at]kjpg.tartu.ee
Jüri Jekimov ajalugu juri.jekimov[at]kjpg.tartu.ee
Piia Jullinen ajalugu piia.jullinen[at]kjpg.tartu.ee
Anneli Jõgioja eesti keel anneli.jogioja[at]kjpg.tartu.ee
Silke Kachelmann saksa keel silke.kachelmann​[at]kjpg.tartu.ee
Edda Kaimre inglise keele edda.kaimre[at]kjpg.tartu.ee
Mart Kallaste matemaatika mart.kallaste[at]kjpg.tartu.ee​
Leelo Kaskmann inglise keel leelo.kaskmann[at]kjpg.tartu.ee
Alo Kivilo keemia alo.kivilo[at]kjpg.tartu.ee
Peeter Koorep kehaline kasvatus peeter.koorep[at]kjpg.tartu.ee​
Imbi Koppel matemaatika imbi.koppel[at]kjpg.tartu.ee​
Sirje Lillelaid inglise keel sirje.lillelaid[at]kjpg.tartu.ee​
Helgi Muoni keemia helgi.muoni[at]kjpg.tartu.ee
Kadri Ottenson eesti keel kadri.ottenson[at]kjpg.tartu.ee
Urve Parveots eesti keel urve.parveots[at]kjpg.tartu.ee
Urmas Persidski ajalugu urmas.persidski[at]kjpg.tartu.ee​
Helin Reimets matemaatika helin.reimets[at]kjpg.tartu.ee​
Karina Reinmann inglise keel karina.reinmann[at]kjpg.tartu.ee
Kadri Pihlar muusika kadri.pihlar[at]kjpg.tartu.ee​
Rain Ruuder kehaline kasvatus rain.ruuder[at]kjpg.tartu.ee
Eve Seedre kehaline kasvatus eve.seedre[at]kjpg.tartu.ee​
Natalja Stanevitš vene  keel natalja.stanevitš[at]kjpg.tartu.ee​
Tiina Sõber bioloogia tiina.sober[at]kjpg.tartu.ee
Hele-Riin Talk  prantsuse, hispaania heleriin.talk[at]kjpg.tartu.ee
Saima Tamm matemaatika saima.tamm[at]kjpg.tartu.ee​
Tea Tamm inglise keel tea.tamm[at]kjpg.tartu.ee​
Estra Tõnisson inglise keel estra.tonisson[at]kjpg.tartu.ee
Hille Uustalu inglise keel hille.uustalu[at]kjpg.tartu.ee
Eveli Vavrenjuk juriidika moodul eveli.vavrenjuk[at]kohus.ee


Viimati muudetud: 21.11.2018 14:05, Maris Kuiv
KONTAKTID
Kaunase puiestee 70 50706 Tartu
Telefon: +372 747 7077
E-post:  kool[at]kjpg.tartu.ee
Reg nr 75038776

Direktor +372 520 4293
Õppejuht +372 746 1737
Raamatukogu +372 746 1738
Med.õde +372 746 1738
Söökla +372 585 54542


Viimati muudetud: 15.01.2019 14:41, Maris Kuiv
OTSEVIITED

Postkast
Stuudium
Tunniplaan

Lae alla Stuudiumi rakendus
  



Viimati muudetud: 13.01.2018 15:08, Maris Kuiv